www.islamterorulanetler.com

Terörün kaynağı kesinlikle ilahi bir din değildir, özellikle İslam'da teröre yer yoktur. İslam dininin kaynağı olan Kuran'da ve başta Peygamberimiz Hz. Muhammed olmak üzere tüm Müslüman yöneticilerin uygulamalarında bu gerçek tüm açıklığıyla ortaya çıkmaktadır.
Politikacılar, siyaset uzmanları ve akademisyenler terörizm bataklığının sadece askeri güç kullanılarak kurutulmasının mümkün olmadığı konusunda hemfikirdirler. Terörü ortadan kaldırmak ancak sevgi, hoşgörü ve barış ile mümkün olabilir.
Deccal ahir zamanda ortaya çıkacak en büyük negatif gücün adıdır. Deccal hadislerde tasvir edildiği gibi bir kişi olabileceği gibi, şiddete ve vahşete eğilimli, şeytani özelliklere sahip ve insanlara zulmeden bir ideoloji de olabilir. Böyle bir ideolojinin kullandığı yöntemlerden biri, savunmasız insanlara yönelik olan terör eylemleridir.
Bilim Araştırma Vakfı'nın düzenlediği "Dinler Terörü Lanetler" isimli konferansa gerek konuşmacı gerekse izleyici olarak Türkiye'den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden önde gelen pek çok Müslüman, Hıristiyan ve Musevi davet edildi. Her üç İlahi dinin temsilcileri ve mensupları "din adına terör" kavramının çarpıklığını vurgulayarak, dünyamızı tehdit eden radikal ve çatışmacı düşünceye etkin bir cevap vermeyi hedeflemektedir...
         

İSLAM TERÖRÜN KAYNAĞI DEĞİL, ÇÖZÜMÜDÜR
İSRAİLLİLERE ÇAĞRI
TERÖRÜN EN MASUM MAĞDURLARI : ÇOCUKLAR
 RADİKALİZM YANILGISI
 İSLAM'DA EHLİ KİTABA HOŞGÖRÜ İLE İLGİLİ HADİSLER VE ALİMLERİN YORUMLARI
ANTİSEMİTİZM İSLAM'A TAMAMEN AYKIRI BİR IRKÇILIKTIR.
İSLAM, TARİHTE ORTADOĞU'YA BARIŞ VE HUZUR GETİRMİŞTİR.
  Bu site, Harun Yahya'nın eserlerinden yararlanılarak hazırlanmıştır.
Harun Yahya'nın tüm eserlerine www.harunyahya.org adresinden ulaşabilirsiniz.